Каталог статей

Головна » Статті » Розвиваємо себе: логіка, інтуїція, та надздібності!

У категорії матеріалів: 8
Показано матеріалів: 1-8

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Нам не раз казали, що щастя – це усвідомлений вибір. На жаль, часто ми настільки ускладнюємо наше життя, що нездатні усвідомити щастя, навіть якщо воно з’явиться прямо перед нашими очима. Як розсіяти цей туман невизначеності і дізнатися, як виглядає справжнє щастя? У цій статті хочеться розповісти вам про 10 речей, якими варто пожертвувати заради щастя. Читаємо далі.

Розвиваємо себе: логіка, інтуїція, та надздібності! | Переглядів: 1380 | Додав: econom | Дата: 14.08.2014 | Коментарі (0)

Тест Біне-Симона - це тест для діагностики розвитку інтелекту та визначення логічних і творчих здібностей особистості в 1905 році А. Біне і Т. Симон розробили оригінальну методику тестування.

Людське тіло здатне виконувати нереальні можливості і це відео тому підтвердження!

Процедура тестування полягає у впорядкуванні набору кольорів у порядку від найприємнішого в цей час до найнеприємнішого для людини. Оригінальний тест являє собою книгу з 23 спеціально підібраними кольорами, які становлять 81 сполучення, що містять повторення комбінацій.

Можливості нашого мозку безмежно широкі. Не вірите? Спробуйте зайнятися тренуванням власної сірої речовини. Це дозволить Вам досягти великих успіхів у бізнесі, кар'єрі та спілкуванні.

Червоний квадрат - це тренажер реакції американських військових пілотів. Вони можуть протриматися 2 хвилини. Якщо Ви протримаєтеся більше 18 секунд - Ви геній. Якщо ні, то потрібно тренуватися.
Далі сам тест і інструкція. Пробуємо!

Буває так, що в залежності від вибору точки істини та пошуку рішення, ми отримуємо зовсім протилежні результати. Далі пропонується переглянути малюнок де зображені фігури. Потрібно знайти зайву. Відповідь Вас приголомшить!

Захоплююча таблиця- це своєрідна головоломка, у якій потрібно знайти числа по-порядку. Числа ці розкидані і приховані. Далі подаємо дві таблиці.