Каталог статей

Головна » Статті » Все для міцного здоров'я!

Готуємо домашній йогурт.(читати далі)
Найперше, нам потрібне хороше та свіже молоко. Добре, якщо його можна привезти зі села.  Якщо ні, тоді прийдеться купити або у сільських бабусь, або у магазині. Але тут треба вибирати обережно. Щоб воно було свіже і не у пластикових пляшках з мінеральної води. Якщо маєте точку на селі, то краще використовуйте скляні банки. В магазинах дивіться на термін придатності і склад.

Потім потрібна закваска. Можна звичайно купити готовий йогурт (200 мл. на 1 л. молока). Краще брати простий, без барвників і додатків. А ще найкраще використовувати закваски. Я використовую закваски VIVO
 http://http://www.zakvaski.com/production.html
 та болгарські закваски Genesis Laboratories
http://http://zdorovalavka.com.ua/Yogurt-Genesis-Laboratories-Bolgariya/Detail-143.html.

Приготування.
Молоко прокип'ятити 5 хв. Коли охолоне до температури 35 градусів, додати до нього йогурт, або закваску (детальна інструкція є у коробках заквасок).
Потім або налити у термос або поставити у йогуртницю. 

Я маю йогуртницю Orion OR-YM02  http://http://www.orion.ua/ru/produktsiya/bytovaya-tehnika/jogurtnitsy/jogurtnitsa-orion-or-ym02.html (там є інструкція для приготування йогуртів). Ще є хороша йогуртниця з можливістю вибору температури приготування Vivo ThermoMaster 201
 http://http://www.zakvaski.com/yogurtnitsy/vivo.html.

В залежності від закваски, молока та способу приготування (йогуртниця чи термос) йогурт буде готовий на протязі 3-9 годин.
Потім можна додати варення, горіхи, ізюм...
Близько 200 мл. йогурту можна залишити для наступного приготування.

Їжте йогурт! Це смачно і корисно!
Смачного!
Категорія: Все для міцного здоров'я! | Додав: econom (06.05.2012)
Переглядів: 1060 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: