Каталог статей

Головна » Статті » Все для міцного здоров'я!

Готуємо структуровану (живу) воду!(читати далі)
Така вода міститься у свіжовичавлених соках, але не у консервованих.
Вживати цю воду потрібно щоденно. Близько 0,5 літри на людину. Найкраще з самого ранку перед сніданком. Але можна і на протязі дня.


Спосіб приготування:
Перед тим, як готувати воду, слід пам'ятати, що вода володіє ефектом пам'яті. Тому в процесі
її підготовки не сваріться ні з ким, думайте про щось хороше та приємне, майте гарний настрій, читайте молитву. Можна увімкнути класичну музику.
Воду, яку Ви будете брати, для приготування структурованої води, краще перед тим здати на аналіз. Подивитися чи добра вода. Краще брати воду з джерела, або з криниці. Можна і брати воду з водопроводу, але потрібно щоб вона відстоялася 12 годин. Посудину можна брати будь-яку, але не алюмінієву, краще поливану каструлю. Потім ставимо воду в морозильну камеру. Виймаємо воду тоді, коли зверху та по боках посудини вже є корочка льоду. Цей лід викидаємо. У ньому збираються важкі метали та різні домішки. Воду, що залишилася, ставимо знову у морозильну камеру. Коли вода замерзне на 60%, то виймаємо з холодильника. Пробиваємо ножем лід і виливаємо воду, яка не замерзла. Лід, що залишився, залишаємо у ємності, щоб він розтанув при кімнатній  температурі. Коли лід розтане, ми отримаємо структуровану воду. Найкращі свої властивості вода зберігає протягом 6 годин. Потім починає їх втрачати.

Бажаю Вам доброї води та міцного здоров'я!
Nice Dawn.
Категорія: Все для міцного здоров'я! | Додав: econom (05.04.2012)
Переглядів: 1098 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: