Каталог статей

Головна » Статті » Все для міцного здоров'я!

Як правильно чистити і доглядати за зубами та яслами. (читати далі)
І так почнемо.
Як правильно чистити зуби.

При очищенні внутрішніх і зовнішніх поверхонь зубів, зубну щітку тримають під кутом 45 градусів у бік зуба. Потрібно робити вимітаючі рухи від ясен до зуба.

При очищенні жувальних поверхонь, зубну щітку тримають горизонтально. Потім робіть зворотньо – поступальні рухи.

При чищенні внутрішньої поверхні жувальних зубів, тримайте щітку під кутом у напрямку до вертикальної осі зуба. Проводьте короткі рухи.

При правильному догляді за зубами передньої області, ручку щітки тримаєте вертикально. Рухи починайте – від ясен до ріжучого краю зуба.

Чистіть язик вимітаючими, зворотньо-поступальними рухами. Це надає порожнині рота заряд свіжості, а також видаляються залишки їжі.

Правильно доглядати за зубами допоможуть зубні нитки (флоси):

Нитку, довжиною 35 -40 см, обмотуємо навколо середніх пальців на обох руках так, щоб залишилося порожнє місце довжиною 2-3 см. Тримайте нитку в натягнутому стані.

Нитку акуратно вводимо в міжзубний проміжок. Виробляємо кілька рухів в бік від ясен, у напрямку до ріжучого краю. Робимо так, щоб нитка обходила зуб за лінію ясен.

Поради щодо догляду за зубами.
Порада 1.
Щонайменше раз в три місяці відвідуйте стоматолога. Краще мати одного і постійного, але хорошого, який підбере Вам і зубну пасту і щітку. Зніме зубний наліт, камені, полікує та пополірує зуби.
Порада 2. Міняти зубну пасту і щітку варто кожні 3 місяці. Пасту - щоб не звикали до неї зуби, а щітку - бо через три місяці зношується. Купіть принаймні дві різні пати та щітки та щітки різної жорсткості. Один комплект для використання зранку а інший ввечері. Також використовуйте зубну нитку. Що саме вибрати підкаже  для Вас індивідуально стоматолог.
Порада 3. Жувальну гумку можна використовувати після їжі, коли зубна щітка є не доступна. Але краще не ковтайте слюну з гумки та не жуйте більше 15 хв.
Порада 4. Різка зміна холодної  їжі або напоїв гарячими і навпаки теж шкідлива для зубів.
Порада 5. Щодо відбілювання. У кожної людини є свій природній відтінок зубів. Якщо Ви багато курили, або пили кави, кока-коли та інших забарвлювальних напоїв, то зуби стали у Вас темніші. Лазерне відбілювання є більше безпечне. Використання відбілюючих паст зробить Ваші зуби чутливими та уразливими для карієсу. Краще потримайте зубну щітку добу в розтертих свіжих полуницях і потім чистіть зуби. Вони стануть білішими.

Молочні продукти за рахунок вмісту кальцію допомагають зберегти зуби білими, а молочна кислота запобігає карієсу. Соєвий соус, солодка газована вода, червоне і біле вина, яскраві ягоди роблять зуби темнішими, як, втім, і тютюн.

Порада 6. Використовуйте масло чайного дерева. Включіть масло чайного дерева в число продуктів, які ви використовуєте для щоденного догляду за порожниною рота. Чайне дерево дійсно може захистити ваші зуби від розмноження бактерій, а значить, і від руйнування зубної емалі.
Порада 7. Вживання яблук, апельсинів, винограду і інших кислих продуктів корисне для організму, але їх кислота роз'їдає емаль зубів. Тому після такої їжі варто почистити зуби.
Порада 8. Шоколад не шкідливий для зубів, а навпаки корисний. Але це має бути якісний шоколад, а не ті підробки що продають. Краще самому виготовити домашній шоколад.
Порада 9. Пийте більше води. Вода необхідна для утворення слини. А слина дуже важлива для збереження здоров'я порожнини рота. Вона містить важливі ферменти, які покривають зуби і захищають їх від мікробів.
Порада 10. У Вашому раціоні повинно бути досить кальцію, фосфору, фтору і вітамінів.
— продукти, багаті вітаміном D: молочні продукти, риба, яйця;
— продукти, які утримують кальцій: молочні продукти, сир, риба;
— продукти, які утримують фтор: риба, куряча печінка, хліб.
Бажаю Вам завжди мати чарівну посмішку!
Nice Dawn. ;)

Категорія: Все для міцного здоров'я! | Додав: econom (20.10.2012)
Переглядів: 4040 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: