Каталог статей

Головна » Статті » Все для міцного здоров'я!

Вправи "Око відродження" - секрет молодості та довголіття тибетських монахів (читати далі)

"Око Відродження" складається з 6 вправ, опис яких я наводжу нижче.

Важливо: основною складовою всіх вправ є дихання. Всі рухи є лише додатком.

Вправа 1 : Встати рівно. Руки в сторони. Не закриваючи очі, розкрутитися за годинниковою стрілкою (праворуч) потрібну кількість разів. Крутиться потрібно досить швидко, затримати дихання.

Вправа 2 : Лягти на підлогу на спину. При вдиху - підняти ноги і голову, плечі від підлоги не відривати. Ноги допускається кілька зігнути в колінах - ви не їх тренуєте. При видиху - ноги і голову опустити. Повторити потрібну кількість разів.

Вправа 3 : Стати на коліна (стегно перпендикулярно гомілки, не сидіти на п'ятах). Підборіддя притиснути до грудей. При вдиху - закинути голову назад і на продовженні вдиху прогнути спину. При видиху - повернутися в початковий стан. Повторити потрібну кількість разів.

Вправа 4 : Сісти на підлогу, ноги вперед. Підборіддя притиснути до грудей. Руки спираються на підлогу з боків від сідниць. При вдиху - закинути голову назад і на продовженні вдиху прогнути спину (майже встати на місток, зад підняти - спиратися тільки на руки і ноги). При видиху - повернутися у вихідне положення. Повторити потрібну кількість разів.

Вправа 5 : Прийняти упор лежачи (начебто збираєтеся віджиматися, але таз опустити). Погляд у стелю. При вдиху - притиснути підборіддя до грудей і вигнути спину (спробувати п'ятами дістати підлоги). При видиху - повернутися в початковий стан. Повторити потрібну кількість разів

Для фізичного розвитку досить і п'яти вправ. Якщо ж після освоєння цих вправ, робити шосту, то вона розвиває духовний розвиток людини.

Вправа 6 : Встати рівно, ноги на ширині плечей. Зробити глибокий вдих і стиснути анус. Нахилитися, руками спертися на коліна. Зробити видих ротом. Не роблячи вдиху, втягнути живіт. Випростатись, руки на пояс, анус розслабити. Зробити вдих-видих. Повторити три рази.

Скільки разів робити вправи?

Починаємо: вправа 1 - 4 рази, інші вправи - 3 рази.

Продовжуємо: щодня до всіх вправ, крім останнього, додаємо по одному разу.

Закінчуємо: перші 5 вправ робимо 21 разів, шосту - 3 рази.

Деякі застереження !!

1. Не рекомендується для людей, у яких проблеми з хребтом, тому що навантаження на хребет досить сильне.

2. Не рекомендується робити після прийняття їжі  - може стошнити.

3. Якщо ви робили "Око", скажімо, місяць, а потім вирішили пропустити один день, то ваш стан різко погіршиться. Тобто або робіть, або ні. Робити наполовину не треба.

4. Вправи (особливо коли робите 15-21 разів) досить сильно вимотують. Тому можна зробити 7 разів вранці, вдень 7 разів, 7 разів увечері.

П.С. На Ютубі можна переглянути відео, як це робиться.

Категорія: Все для міцного здоров'я! | Додав: econom (26.03.2012)
Переглядів: 4298 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 1
1 flatron  
Книга тут. Тут правильніше: http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=42735

Ім`я *:
Email *:
Код *: